Aktualności

1%

Drodzy Parafianie !

Zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1 procenta Waszego podatku na rzecz Naszej Parafii.
Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy zrobili to w zeszłym roku. 


1% to 1/100 podatku należnego wykazywanego w formularzu PIT - to niewiele, ale w tym przypadku liczy się każda złotówka. 
Zebrana dzięki Waszemu wsparciu suma to potężna kwota - bardzo potrzebny zastrzyk finansowy na cały rok naszego działania na rzecz dzieci i młodzieży.

 Będziemy zobowiązani, jeśli wesprzecie Nas Państwo poprzez deklarację tej kwotyw zeznaniu podatkowym.

Podajemy dane

Fundacja Pracownicza PRO-EKO KRS – 0000064561 z dopiskiem PARAFIA NMP

 

Wyjazd dzieci do Panewnik

Wyjazd dzieci do Panewnik, w sobotę,  o godz. 10.00.

Zbiórka przed kościołem o 9.50

KOLĘDA 2014-15

 

Kolędę rozpoczynamy  ·

  • w soboty o godz. 14.00
  • niedziele o godz. 15.00
  • kolęda rozpoczyna się według podanych numerów domów
  • W tym roku kolędę w blokach rozpoczynamy od ostatniego numeru

Przed przyjściem kapłana do waszego domu wskazane jest nakryć stół obrusem, postawić na nim (lub położyć) choćby mały krzyżyk, zapalić świecę oraz umieścić obok talerzyk (naczynie) z wodą święconą oraz Pismo Święte. Pamiętajmy, że wizyta duszpasterska w naszych wspólnotach rodzinnych jest wielkim wydarzeniem w Kościele Domowym. Prosimy, aby w miarę możliwości w czasie kolędy, obecni byli wszyscy członkowie rodziny!

Wersja – ROK NIEPARZYSTY

 

Niedziela 28 grudnia 2014

 

ul. Pokoju, ul. Rymarska, ul. Energetyków od 3 do 12

 

ul. Rybnicka od 22 do 42 parzyste i ul. Reymonta

 

ul. Rybnicka od 144 do 54 parzyste

 

ul. Rybnicka od 146 do 174 parzyste

 

ul. Rybnicka od 53 do 13 nieparzyste

 

ul. Rybnicka od 67 do 95 nieparzyste

 

Poniedziałek  29 grudnia 2014

 

ul. Torowa od 4 do 30  i Prosta od 4 do 25

 

ul. Dolna od 14 do 1

 

ul. Rymera od ostatniego numeru

 

Ul. Stolarska 32, 30, 28

 

ul. Stolarska 20 od początku

 

ul. Stolarska 20 od końca

 

Wtorek 30 grudnia 2014

 

os. XXX Lecia 15 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 16 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 17 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 19 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 21 od ostatniego numeru

 

Oś. XXX Lecia 23 od ostatniego numeru

 

      Piątek 2 styczeń 2015

 

ul. Stolarska 7, 5, 3, 1

 

ul. Stolarska 17, 16, 14, 9, 6, 4, 2

 

 ul. Stolarska 24, 22, 10, 8

 

ul. Stolarska 26,  13, 12, 11

 

Sobota 3 styczeń 2015

 

ul. Zawilców 6 a,b od ostatniego numeru

 

ul., Reja od 3 do 15, Brzozowa, Wyzwolenia 40, 36,33, 32, 31, 30

 

ul. Wyzwolenia 29 od końca

 

ul. Wierzbowa od 2 do 20, Jaskółcza od 1 do 7, Fitelberga od 1 do 44

 

ul. Fabryczna 13, 15,19, 21

 

ul. Metalowców od 1 do 10 i Krzywa od 5 do 12, ul. Fabryczna  8, 11, 12

 

      Niedziela 4 styczeń 2015

 

os. XXX Lecia 8 b, a od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 8 d, c od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 9 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 10 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 11 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 12 od ostatniego numeru

 

      Poniedziałek 5 styczeń 2015

 

os. XXX Lecia 13 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 14 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 4 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 5 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 6 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 7 od ostatniego numeru

 

Środa 7 styczeń 2015

 

os. XXX Lecia 1 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 2 od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 3 b, a od ostatniego numeru

 

os. XXX Lecia 3 d, c  od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 14, 10 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 21, 19 od ostatniego numeru

 

      Czwartek  8 styczeń 2015

 

os. Mickiewicza 2, 1 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 5, 3 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 8, 6 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 7, 4 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 11, 9 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza, 15, 13 od ostatniego numeru

 

Piątek 9 styczeń 2015

 

os. Mickiewicza 17 a, 17 od ostatniego numeru    

 

os. Mickiewicza 17 c, 17b od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 20, 18 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 22 b, a od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 22 d, c od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 22 f, e od ostatniego numeru

 

Sobota 10   styczeń 2015

 

ul. Żwirki i Wigury 55 c,b,a od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 55 f,e,d od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 53 c,b,a od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 53 f,e,d od ostatniego numeru

 

ul Żwirki i Wigury 62; 64; 66 –

 

jeden ks. rozpocznie od początku 62 drugi od końca 66

 

      Niedziela 11 styczeń 2015

 

os. Mickiewicza  16, 12 od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 24 b, a od ostatniego numeru

 

os. Mickiewicza 24 d, c od ostatniego numeru

 

ul. Zawilców 3 b,a, 1 od ostatniego numeru

 

ul. Zawilców 2 b,a od ostatniego numeru

 

ul. Zawilców 4 b,a od ostatniego numeru

 

Poniedziałek 12 styczeń 2015

 

ul. Żwirki i Wigury 46 od ostatniego numeru

 

ul. Hubera 2 od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 31 b, a od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 31 d, c od ostatniego numeru

 

Bratków od 3 do 9 i Konwalii od 3 do 17

 

ul. Krokusów od 40 do 10

 

Wtorek 13 styczeń 2015

 

ul. Żwirki i Wigury od 27 do 40 (domy jednorodzinne) 

 

ul. Żwirki i Wigury 42 od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 33 od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 43, 41, 39

 

ul. Żwirki i Wigury 37 od ostatniego numeru

 

ul. Żwirki i Wigury 44 od ostatniego numeru

 

Środa 14 styczeń 2015

 

Kolęda dodatkowa

 

 

Spowiedź przedświąteczna w parafii NMP Matki Zbawiciela

Spowiedź przedświąteczna w parafii NMP Matki Zbawiciela

Niedziela 21 grudnia

W czasie wszystkich Mszy św.

Poniedziałek 22 grudnia

7.15 – 8.30

16.00 – 23.00

Wtorek 23 grudnia

7.15 – 13.00

15.00 – 23.00

Środa 24 grudnia

7.00 – 14.00

W czasie Pasterki i Świąt spowiedzi nie będzie

Tabela wyników V Parafialno-Rodzinnego Turnieju w kręgle 22.11.2014 r.

 

Kategoria Rodzina
1 Państwo Lewandowscy
2 Państwo Buchalik
3 Państwo Tomeccy

Kategorie wiekowe
Dziecko – Mateusz Staroń i Piotr Staroń
Młodzież – Jarosław Chrapek
Ojciec – Ks. Jacek Grucela
Matka – Anna Lewandowska

 

Rodzina

SUMA – 3 najlepsze wyniki

Państwo Kaps

252

Państwo Staroń

310

Państwo Stawinoga

293

Państwo Faron

258

Księża

273

Państwo Karpowicz

208

Państwo Korczyk

219

Państwo Kozłowscy

229

Państwo Wrona

236

Państwo Krysiak

277

Państwo Strzępka

294

Państwo Trzydziestki

126

Państwo Piecha

76

Państwo Tomeccy

340

Państwo Buchalik

365

Państwo Kałuża

290

Państwo Jarek

182

Państwo Tura

207 

Państwo Ogórek

210

Państwo Wionzek

269

Państwo Grzesło

252

Państwo Kościańscy

224

Państwo Lewandowscy

371

Państwo Myszor

170

Państwo Bachul

254

Państwo Jabłońscy

293

Państwo Daszyńscy

234

Państwo Wróblewscy

237

Państwo Jurkowscy

311

V Parafialny Turniej w Kręgle 22.11.2014

 

 

tor

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Godz.
10-11

Państwo Kaps

Państwo Staroń

Państwo Jędrzejek

Państwo

Państwo

Państwo

Godz.
11-12

Państwo Stawinoga

Państwo Faron

Państwo Garcorz

Państwo Karpowicz

Państwo Korczyk

Państwo Kozłowscy

Godz.
12-13

Państwo Rak

Państwo Wrona

Państwo Krysiak

Państwo Strzępka

Państwo Trzydziestki

Państwo Trzydziestki

Godz.
13-14

Państwo Piecha

Państwo Tomeccy

Państwo Buchalik

Państwo Kałuża

Państwo Jarek

Państwo Tura

Godz.
14-15

Państwo Ogórek

Państwo Jeleń

Państwo Wionzek

Państwo Grzesło

Państwo Kościańscy

Państwo Lewandowscy

Godz.
15-16

Państwo Myszor

Państwo Bachul

Państwo Jabłońscy

Państwo Daszyńscy

Państwo Wróblewscy

Państwo Jurkowscy

Harmonogram spotkań dla Rodziców i dzieci Komunijnych 2014/2015

data

temat

7.10.2014

wtorek

Msza św. z Poświęceniem Różańców 18.00,

spotkanie organizacyjne, zaproszenie do udziału w Nabożeństwach Różańcowych

14.11 2014

piątek

Spotkanie dla rodziców po Mszy św.

12.12.2014

piątek

Msza św. Roratnia  18.00 z poświeceniem Medalików

9.01 2015

piątek

Msza  św.  18.00 z Poświęceniem skarbczyka

20.02.2015

piątek

Msza św. 18.00 z poświęceniem świecy

13.03. 2015

piątek

Msza św. – 18.00 i spotkanie dla rodziców+ drogi krzyżowe dla dzieci w sobotę o 10.00

17.04.2015

Nabożeństwo pokutne z udziałem dzieci a po nim próba w konfesjonale przed spowiedzią

11,12,13 maja

Próby do Uroczystości Komunii św. o 18.50

16.05. 2015

I Spowiedź  - 11.00

17.05.2015

18-22. 05

?.05.2014

Uroczystość Komunii św. – 11.00,

Nabożeństwo -16.00

Biały tydzień-

Nabożeństwo majowe +Msza św.- 17.30

Pielgrzymka dziękczynna do Sanktuarium Maryjnego

Boże Ciało

8.00 Dzieci w strojach komunijnych uczestniczą we Mszy św. i procesji.

( przydadzą się płatki kwiatów)

PLAN REKOLEKCJI MŁODZIEŻOWYCH

17.03.2014 – 19.03.2014
Prowadzi Ks. Mieczysław Tylutki SDS


Poniedziałek 17.03.2014
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
11.45 –Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)

Wtorek 18.03.2014 – DZIEŃ SPOWIEDZI
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
11.45 –Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)

Środa 19.03.2014 – EUCHARYSTIA
Pół godziny przed Mszą Św. okazja do spowiedzi.
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
12.00 – Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)

 

Rekolekcje Wielkopostne w parafii NMP Matki Zbawiciela w Mikołowie 15-19.03.2014 r.

Prowadzi Ks. Mieczysław Tylutki SDS

Sobota 15 marca 2014 r.(dzień skupienia dla nauczycieli).
10.00 – Droga Krzyżowa i Konferencja;
11.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi;
11.45 – Msza św.;
12.30 – Spotkanie przy kawie.
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Niedziela 16 marca 2014 r.
7.00 – Msza św. z nauką ogólną
8.00 – Msza św. z nauką ogólną
9.30 – Msza św. z nauką ogólną
11.00 – Msza św. z nauką ogólną
12.30 – Msza św. z nauką dla dzieci
17.15 – Gorzkie Żale
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Poniedziałek 17 marca 2013 r.
8.00 – Msza św. z nauką ogólną
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
11.45 –Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Wtorek 18 marca 2013 r. – dzień spowiedzi św.
8.00 – Msza św. z nauką ogólną
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
11.45 –Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Środa 19 marca 2013 r.
8.00 – Msza św. z nauką ogólną
Pół godziny przed Mszą Św. okazja do spowiedzi.
9.15 – Liceum Ogólnokształcące nr 2
10.30 – Zespół Szkół Technicznych
12.00 – Szkoła Specjalna nr 2( dwa spotkania dzieci i młodzież)
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

Ferie 2014 - poszczególne dni

 

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty taneczne, godz. 9.00

1

Magdalena Kocoń

2

Mateusz Kocoń

3

Julia Makosz

4

Maja Makosz

5

Dagmara Morawska

6

Nadia Kancelista

7

Amelia Grzesło

8

Weronika Trawka

9

Natalia Szemraj

10

Wiktoria Nowak

11

Maja Nowak

12

Edyta Krysiak

13

Weronika Konarska

14

Wiktoria Gatys

15

Nawa Zuzanna

16

Emilia Turner

17

Karolina Łozińska

18

Marysia Ficek

19

Michasia Sikora

20

Karolina Krupka

21

Anna Lehhmann

22

Łucja Myszor

23

Agnieszka Rak

24

Łukasz Rak

25

Maciek Rak

26

Natalia Siemaszko

27

Oliwia Orawska

28

Weronika Kowalewska

29

Kamil Penkala

30

Zuzanna Łosik

31

Maksymilian Łosik

32

Filip Łosik

33

Kubik Ola

34

 

35

 

36

 

37

 

38

 

39

 

40

 

41

 

42

 
 

WTOREK

Warsztaty taneczne, godz. 9.00

1

Mateusz Kocoń

2

Julia Makosz

3

Maja Makosz

4

Daniel Ślusarz

5

Kacper Maciejak

6

Adam Maciejak

7

Dagmara Morawska

8

Nadia Kancelista

9

Amelia Grzesło

10

Weronika Trawka

11

Natalia Szemraj

12

Krzysztof Konieczny

13

Wiktoria Konieczny

14

Wiktoria Nowak

15

Maja Nowak

16

Edyta Krysiak

17

Robert Krysiak

18

Łukasz Krysiak

19

Marysia Ficek

20

Michasia Sikora

21

Karolina Krupka

22

Anna Lehhmann

23

Łukasz Rak

24

Maciek Rak

25

Natalia Siemaszko

26

Julia Swoboda

27

Kamil Cierkasz

28

 

29

 

30

 

31

 

32

 

33

 

34

 

35

 

36

 
   
   
   
   
   
 

WTOREK

kręgle,

godz. 10.35

1

Mateusz Kocoń

2

Daniel Ślusarz

3

Kacper Maciejak

4

Adam Maciejak

5

Dagmara Morawska

6

Nadia Kancelista

7

Kornelia Grzesło

8

Amelia Grzesło

9

Weronika Trawka

10

Sandra Szemraj

11

Natalia Szemraj

12

Krzysztof Konieczny

13

Wiktoria Konieczny

14

Wiktoria Nowak

15

Maja Nowak

16

Mateusz Staroń

17

Magdalena Wiśniewska

18

Robert Krysiak

19

Łukasz Krysiak

20

Marysia Ficek

21

Michasia Sikora

22

Anna Lehhmann

23

Łucja Myszor

24

Łukasz Rak

25

Maciek Rak

26

Edgar Obrządek

27

Kacper Kołodziej

28

Natalia Siemaszko

29

Julia Swoboda

30

Agata Wesołowska

31

Radek Sztajgli

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

WTOREK

kręgle,

godz. 12.15

1

Magdalena Kocoń

2

Ola Konopska

3

Ewelina Chodór

4

Karol Jurkowski

5

Wiktoria Sołtysiak

6

Łukasz Urbanowicz

7

Kamila Penkała

8

Kamil Sołtysiak

9

Magdalena Polakowska

10

Edyta Krysiak

11

Tobiasz Jabłoński

12

Amadeusz Jabłoński

13

Weronika Konarska

14

Wiktoria Gatys

15

Agnieszka Rak

16

Agnieszka Zanecka

17

Wioletta Karpowicz

18

Oliwia Orawska

19

Bartek Orawski

20

Weronika Kowalewska

21

Karolina Szymura

 

ŚRODA

Basen,

godz. 10.45

1

Paulina Krawczyk

2

Anna Krawczyk

3

Marcin Słomka

4

Mateusz Kocoń

5

Julia Makosz

6

Maja Makosz

7

Daniel Ślusarz

8

Kacper Maciejak

9

Adam Maciejak

10

Dagmara Morawska

11

Nadia Kancelista

12

Kornelia Grzesło

13

Amelia Grzesło

14

Weronika Trawka

15

Sandra Szemraj

16

Natalia Szemraj

17

Ola Konopska

18

Ewelina Chodór

19

Szymon Jurkowski

20

Karol Jurkowski

21

Wiktoria Nowak

22

Maja Nowak

23

Justyna Nowak

24

Kamila Garcorz

25

Natalia Cyroń

26

Kamila Penkała

27

Łukasz Urbanowicz

28

Wiktoria Sołtysiak

29

Kamil Sołtysiak

30

Magdalena Polakowska

31

Magdalena Wiśniewska

32

Edyta Krysiak

33

Robert Krysiak

34

Łukasz Krysiak

35

Martyna Wolnik

36

Martyna Jasikowska

37

Tobiasz Jabłoński

38

Amadeusz Jabłoński

39

Weronika Konarska

40

Wiktoria Gatys

41

Marysia Ficek

42

Michasia Sikora

43

Karolina Krupka

44

Agnieszka Rak

45

Łukasz Rak

46

Maciek Rak

47

Kacper Kołodziej

48

Natalia Siemaszko

49

Julia Swoboda

50

Agata Wesołowska

51

Agnieszka Zanecka

52

Karolina Daszyńska

53

Alicja Lis

54

Miłosz Ryguła

55

Maja Ryguła

56

Kamil Cierkasz

57

Wioletta Karpowicz

58

Szymon Zajączkowski

59

Marta Misiejuk

60

Karolina Szymura

61

Radek Sztajgli

62

Zuzanna Łosik

63

Maksymilian Łosik

64

Filip Łosik

65

Wojciech Termina

66

Łukasz Boguń

67

Damian Gil

68

Wiktoria Kądzier

69

Kubik Ola

70

 

71

 

72

 

73

 

74

 

75

 

76

 

77

 

78

 

79

 

80

 

81

 

82

 

83

 

84

 
 

CZWARTEK

Warsztaty kulinarne, godz. 9.00

1

Magda Kocoń

2

Mateusz Kocoń

3

Julia Makosz

4

Maja Makosz

5

Kacper Maciejak

6

Adam Maciejak

7

Dagmara Morawska

8

Nadia Kancelista

9

Kornelia Grzesło

10

Amelia Grzesło

11

Weronika Trawka

12

Natalia Szemraj

13

Ola Konopska

14

Ewelina Chodór

15

Krzysztof Konieczny

16

Wiktoria Konieczny

17

Wiktoria Nowak

18

Maja Nowak

19

Mateusz Staroń

20

Maja Greczkowicz

21

Emilia Spendel

22

Wiktoria Sołtysiak

23

Kamil Sołtysiak

24

Magdalena Polakowska

25

Edyta Krysiak

26

Robert Krysiak

27

Łukasz Krysiak

28

Nawa Zuzanna

29

Emilia Turner

30

Karolina Łozińska

31

Wojciech Nawa

32

Marysia Ficek

33

Michasia Sikora

34

Anna Lehhmann

35

Łucja Myszor

36

Agnieszka Rak

37

Łukasz Rak

38

Maciek Rak

39

Weronika Lis

40

Marcel Lis

41

Korneliusz Lis

42

Kacper Kołodziej

43

Natalia Siemaszko

44

Julia Swoboda

45

Karolina Daszyńska

46

Alicja Lis

47

Marta Misiejuk

48

Zuzanna Łosik

49

Maksymilian Łosik

50

Filip Łosik

51

Kubik Ola

   
   
 

CZWARTEK

Kino,

godz. 11.30

1

Magda Kocoń

2

Mateusz Kocoń

3

Julia Makosz

4

Maja Makosz

5

Kacper Maciejak

6

Adam Maciejak

7

Dagmara Morawska

8

Nadia Kancelista

9

Kornelia Grzesło

10

Amelia Grzesło

11

Weronika Trawka

12

Daniel Ślusarz

13

Krzysztof Konieczny

14

Wiktoria Konieczny

15

Wiktoria Nowak

16

Maja Nowak

17

Kamila Garcorz

18

Mateusz Staroń

19

Natalia Cyroń

20

Maja Greczkowicz

21

Emilia Spendel

22

Kamila Penkała

23

Edyta Krysiak

24

Robert Krysiak

25

Łukasz Krysiak

26

Nawa Zuzanna

27

Emilia Turner

28

Karolina Łozińska

29

Wojciech Nawa

30

Marysia Ficek

31

Michasia Sikora

32

Karolina Krupka

33

Anna Lehhmann

34

Łucja Myszor

35

Agnieszka Rak

36

Łukasz Rak

37

Maciek Rak

38

Edgar Obrządek

39

Weronika Lis

40

Marcel Lis

41

Korneliusz Lis

42

Kacper Kołodziej

43

Natalia Siemaszko

44

Julia Swoboda

45

Jakub Werner

46

Miłosz Ryguła

47

Maja Ryguła

48

Kamil Cierkasz

49

Wioletta Karpowicz

50

Szymon Zajączkowski

51

Karolina Szymura

52

Zuzanna Łosik

53

Maksymilian Łosik

54

Filip Łosik

55

Kubik Ola

56

 

57

 

58

 

59

 

60

 

61

 

62

 

63

 

64

 

65

 
 

PIĄTEK

Warsztaty plastyczne,

godz. 9.00

1

Dagmara Morawska

2

Nadia Kancelista

3

Kornelia Grzesło

4

Weronika Trawka

5

Kamila Garcorz

6

Mateusz Staroń

7

Marysia Ficek

8

Michasia Sikora

9

Karolina Krupka

10

Anna Lehhmann

11

Łucja Myszor

12

Natalia Siemaszko

13

Agata Wesołowska

14

Kamil Cierkasz

15

Kamil Penkala

16

Kubik Ola

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 
 

SOBOTA

Bal,

godz. 14.00

1

Magda Kocoń

2

Mateusz Kocoń

3

Julia Makosz

4

Maja Makosz

5

Dagmara Morawska

6

Nadia Kancelista

7

Amelia Grzesło

8

Weronika Trawka

9

Natalia Szemraj

10

Piotr Kądziela

11

Gabrysia Kaczmarek

12

Piotr Kaczmarek

13

Wiktoria Nowak

14

Maja Nowak

15

Kamila Garcorz

16

Maja Greczkowicz

17

Emilia Spendel

18

Edyta Krysiak

19

Marysia Ficek

20

Michasia Sikora

21

Karolina Krupka

22

Anna Lehhmann

23

Łucja Myszor

24

Agnieszka Rak

25

Tymoteusz Dziuban

26

Kacper Kołodziej

27

Natalia Siemaszko

28

Agata Wesołowska

29

Karolina Daszyńska

30

Alicja Lis

31

Kamil Penkala

32

Kubik Ola

33

 

34

 

35

 

36

 

37

 

38

 

39

 

40

 
 

PIĄTEK

Narty,

godz. 7.00

1

Marcin Słomka

2

Magda Kocoń

3

Mateusz Kocoń

4

Julia Makosz

5

Maja Makosz

6

Daniel Ślusarz

7

Kacper Maciejak

8

Piotr Kądziela

9

Wiktoria Nowak

10

Edyta Krysiak

11

Robert Krysiak

12

Łukasz Krysiak

13

Tobiasz Jabłoński

14

Amadeusz Jabłoński

15

Weronika Konarska

16

Marysia Ficek

17

Michasia Sikora

18

Łucja Myszor

19

Agnieszka Rak

20

Łukasz Rak

21

Maciek Rak

22

Marcel Lis

23

Kacper Kołodziej

24

Natalia Siemaszko

25

Jakub Werner

26

 

27

 

28

 

29

 

FERIE 2014 W PARAFII NMP MATKI ZBAWICIELA

Poniedziałek 20.01.2014
9.00 –12.00 Warsztaty Taneczne.

Wtorek 21.01.2014
– Dzieci - 9.00 – 10.30 Warsztaty Taneczne
- Turniej w kręgle : Wyjazd z pod kościoła o 10.35. Cena 5 zł.
- Młodzież – 10.30-12.00 Warsztaty Taneczne
Wyjazd z pod kościoła o 12.15.
Cena 5 zł.

Środa 22.01.2014
Wyjazd od Parku Wodnego w Tarnowskich Górach
- 10.45 – wyjazd z pod kościoła
- 12.00 – wejście na basen
- 14.30 – odwiedziny w kaplicy „Św. Mc Donalds”
Cena – 10 zł.

Czwartek 23.01.2014
9.00 - Warsztaty grupowe: (kuchenne)
Wyjazd do kina w Tychach na film „Wędrówki z dinozaurami”.
Cena 10 zł.

Piątek 24.01.2014
7.00 - Wyjazd na narty – jeśli warunki na to pozwolą.
9.00 – 12.00 - Warsztaty grupowe dla dzieci: (plastyczne)

Sobota 24.01.2014
14.00 – Bal karnawałowy (stroje biblijne lub świętych).

Cenę wyjazdu na narty podamy w późniejszym terminie.
W razie rezygnacji, w dniu wyjazdu, nie ma zwrotu pieniędzy.

KOLĘDA 2013-14

Kolędę rozpoczynamy
• od poniedziałku do piątku o godz. 16.00
• w soboty o godz. 14.00
• niedziele o godz. 15.00
• kolęda rozpoczyna się według podanych numerów domów
• W tym roku kolędę w blokach rozpoczynamy od pierwszego numeru

Przed przyjściem kapłana do waszego domu wskazane jest nakryć stół obrusem, postawić na nim (lub położyć) choćby mały krzyżyk, zapalić świecę oraz umieścić obok talerzyk (naczynie) z wodą święconą oraz Pismo Święte. Pamiętajmy, że wizyta duszpasterska w naszych wspólnotach rodzinnych jest wielkim wydarzeniem w Kościele Domowym. Prosimy, aby w miarę możliwości w czasie kolędy, obecni byli wszyscy członkowie rodziny!

Wersja – ROK PARZYSTY
Sobota 28 grudnia 2013
ul. Żwirki i Wigury 44 od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 55 a, b, c od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 55 d, e, f od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 53 a, b, c od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 55 d, e, f od pierwszego numeru
ul Żwirki i Wigury 62; 64; 66 –
jeden ks. rozpocznie od początku 62 drugi od końca 66

Niedziela 29 grudnia 2013
ul. Krokusów od 10 do 40
ul. Żwirki i Wigury od 40 do 27 (domy jednorodzinne)
ul. Żwirki i Wigury 42 od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 33 od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 39, 41, 43
ul. Żwirki i Wigury 37 od pierwszego numeru

Poniedziałek 30 grudnia 2013
ul. Fabryczna 12,11,8 Krzywa 12 do 5, Ul. Metalowców 10 do 1
ul. Żwirki i Wigury 46 od pierwszego numeru
ul. Hubera 2 od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 31 a,b od pierwszego numeru
ul. Żwirki i Wigury 31 c. d od pierwszego numeru
Konwalii od 3 do 17 i Bratków od 3 do 9

Czwartek 2 styczeń 2014
ul. Zawilców 4 b,a od ostatniego numeru
ul. Zawilców 6 b,a od ostatniego numeru
ul., Reja od 3 do 15, Brzozowa, Wyzwolenia 40, 36,33, 32, 31, 30
ul. Wyzwolenia 29 od początku
ul. Wierzbowa od 2 do 20, Jaskółcza od 1 do 7, Fitelberga od 1 do 44
ul. Fabryczna 21, 19, 15, 13

Piątek 3 styczeń 2014
os. Mickiewicza 24 b, a od ostatniego numeru
os. Mickiewicza 24 d, c od ostatniego numeru
ul. Zawilców 3 b,a, 1 od ostatniego numeru
ul. Zawilców 2 b,a od ostatniego numeru

Sobota 4 styczeń 2014
os. Mickiewicza 17, 17a od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 17 b, 17c od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 18,20 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 22 a,b od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 22 c,d od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 22 e,f od pierwszego numeru

Niedziela 5 styczeń 2014
os. Mickiewicza 5, 3 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 8, 6 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 7, 4 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 11, 9 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza, 15, 13 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 12,16 od ostatniego numeru

Wtorek 7 styczeń 2014
ul. Stolarska 8,10,22,24
ul. Stolarska 11,12,13,26
ul. Stolarska 28,30,32
os. Mickiewicza 14, 10 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 21, 19 od pierwszego numeru
os. Mickiewicza 2, 1 od pierwszego numeru

Środa 8 styczeń 2014
os. XXX Lecia 1 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 2 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 3 b, a od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 3 d, c od pierwszego numeru
ul. Stolarska 1,3,5,7
ul. Stolarska 2,4,6,9,14,16,17

Czwartek 9 styczeń 2014
os. XXX Lecia 13 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 14 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 4 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 5 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 6 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 7 od pierwszego numeru

Piątek 10 styczeń 2014
os. XXX Lecia 8 b, a od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 8 d, c od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 9 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 10 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 11 od pierwszego numeru

Sobota 11 styczeń 2012
os. XXX Lecia 16 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 17 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 19 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 21 od pierwszego numeru
Oś. XXX Lecia 23 od pierwszego numeru
os. XXX Lecia 12 od pierwszego numeru

Niedziela 12 styczeń 2013
ul. Pokoju, ul. Rymarska, ul. Energetyków od 3 do 12
ul. Dolna 1 do 14
ul. Rymera od pierwszego numeru
ul. Stolarska 20 od początku
ul. Stolarska 20 od końca
os. XXX Lecia 15 od pierwszego numeru

Poniedziałek 13 styczeń 2014
ul. Reymonta
ul. Rybnicka 54 do 144 parzyste
ul. Rybnicka 174 do 146 parzyste
ul. Rybnicka 13 do 53 nieparzyste
ul. Rybnicka 95 do 67 nieparzyste
ul. Prosta
ul. Torowa

Kolęda dodatkowa

 

Podkategorie

Msze Święte

w tygodniu:
8.00 i 18.00

 

w niedziele i uroczystości
(w dni wolne od pracy): 

07.00; 08.00; 09.30; 11.00 (suma); 12.30 (dla dzieci);18.00 (dla młodzieży)

Okazja do Spowiedzi

Podczas każdej Mszy Świętej

W każdą sobotę podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.30 do 17.30 – dla dzieci; od godz. 17.30 do 18.30 dla dorosłych

Kancelaria czynna

poniedziałek, środa, piątek w godzinach

od 8: 30 do 9: 30
od 16: 00 do 17: 30

Podczas wakacji i ferii zimowych:

Od Poniedziałku do piątku - 30 min po każdej Mszy Świętej.

Kontakt

Parafia NMP Matki Zbawiciela 
pl. Salwatorianów 2
43-190 Mikołów
tel. 032 226 24 71
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla Template - by Joomlage.com