Kolędę rozpoczynamy:  
•    od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00
•    kolęda rozpoczyna się według podanych numerów domów
•    kolędę w rozpoczynamy od pierwszego numeru

Przed przyjściem kapłana do Waszego domu prosimy o nakrycie stołu białym obrusem, na którym znajduje się krzyż, świece oraz naczynie z wodą święconą i Pismo Święte. Pamiętajmy, iż wizyta duszpasterska w naszych wspólnotach rodzinnych jest  wydarzeniem w Kościele Domowym. Prosimy, aby w miarę możliwości w czasie kolędy, obecni byli wszyscy członkowie rodziny. 

ŚRODA, 2 STYCZNIA 2019 R.
OŚ. A. MICKIEWICZA NR 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 6, 8, 11, 13, 19, 21

CZWARTEK, 3 STYCZNIA 2019 R.
OŚ. A. MICKIEWICZA NR 10, 12, 14,15, 16, 18, 20
UL. ŻWIRKI I WIGURY 44

PIĄTEK, 4 STYCZNIA 2019 R.
OŚ. A. MICKIEWICZA NR 24, 17
UL. ŻWIRKI I WIGURY 31

SOBOTA, 5 STYCZNIA 2019 R.
UL. POKOJU,
UL. RYMARSKA,
UL. ENERGETYKÓW,
UL. RYBNICKA (CAŁA),
UL. REYMONTA

PONIEDZIAŁEK, 7 STYCZNIA 2019 R.
OŚ. A. MICKIEWICZA NR 22,
UL. FABRYCZNA 13, 15, 19, 21,
UL. ŻWIRKI I WIGURY 39, 41, 43, 46

WTOREK, 8 STYCZNIA 2019 R.
UL. ŻWIRKI I WIGURY 37, 53, 55,
OD 27 DO 40 (DOMY JEDNORODZINNE)

ŚRODA, 9 STYCZNIA 2019 R.
UL. ŻWIRKI I WIGURY 62, 64, 66,
OSIEDLE PRZY PLANTACH NR 1, 2, 3

CZWARTEK, 10 STYCZNIA 2019 R.
OSIEDLE PRZY PLANTACH NR 4, 5, 6, 7, 8

PIĄTEK, 11 STYCZNIA 2019 R.
OSIEDLE PRZY PLANTACH NR 9, 10, 11, 12, 13, 14

SOBOTA, 12 STYCZNIA 2019 R.
UL. WIERZBOWA,
UL. JASKÓŁCZA,
UL. FITELBERGA,
UL. SIKOREK,
UL. REJ,
UL. BRZOZOWA,
UL. WYZWOLENIA 30, 31, 32, 33, ,34, 40,
UL. PROSTA,
UL. TOROWA,
UL. RYMERA,
UL. DOLNA 

PONIEDZIAŁEK, 14 STYCZNIA 2019 R.
OSIEDLE PRZY PLANTACH 15, 16, 17, 19, 21, 23

WTOREK, 15 STYCZNIA 2019 R.
UL. ŻWIRKI I WIGURY 33, 42,
UL. ZAWILCÓW 1, 2, 3, 4

ŚRODA, 16 STYCZNIA 2019 R.
UL. ZAWILCÓW 6,
UL. HUBERA 2,
UL. KONWALII,
UL. BRATKÓW,
UL. KROKUSÓW ,
UL. STOLARSKA 20

CZWARTEK, 17 STYCZNIA 2019 R.
UL. STOLARSKA 1,3,5,7, 2,4,6,9,17, 8, 10, 22, 24, 12A, 21, 28, 30, 32, 11, 12, 13, 26

PIĄTEK, 18 STYCZNIA 2019 R.
UL. WYZWOLENIA 29,
UL. FABRYCZNA 8, 11, 12,
UL. KRZYWA,
UL. METALOWCÓW

SOBOTA, 19 STYCZNIA 2019 R. 
KOLĘDA DODATKOWA OD GODZ. 14.00
– ZAPISY W ZAKRYSTII I KANCELARII PARAFIALNEJ

1 LISTOPAD 2018 R. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 (PO MSZY ŚWIĘTEJ PROCESJA NA CMENTARZ PARAFIALNY), 18.00

GODZ. 17.30 – NIESZPORY ZA ZMARŁYCH

……………………………………………………………………………………………………………..

2 LISTOPAD 2018 R. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

MSZE ŚWIĘTE: 8.00, 17.00, 18.00

GODZ. 17.30 – WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH PARAFIAN Z UBIEGŁEGO ROKU

GODZ. 19.00 – DROGA KRZYŻOWA NA CMENTARZ PARAFIALNY

Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r.

 

Ul. Fabryczna 8, 11, 12, ul. Krzywa od 3a do 12, ul. Metalowców od 1 do 9

Ks. Tomasz

Ul. Hubera 2 (od pierwszego numeru)

Ks. Bartek

Ul. Konwalii od 3 do 17, ul. Bratków od 3 do 9

Ks. Rafał

Ul. Zawilców 1, 3

Ks. Robert

Ul. Zawilców 2 a, b

Ks. Ernest

Ul. Zawilców 4 a, b

Ks. Jan


Wtorek, 16 stycznia 2018 r.

 

Ul. Zawilców 6 a, b

Ks. Ernest

Ul. Krokusów od 10 do 40

Ks. Robert

Ul. Stolarska 20 (od początku)

Ks. Jan

Ul. Stolarska 20 (od końca)

Ks. Bartek

Ul. Prosta, ul. Torowa (od pierwszego numeru)

Ks. Tomasz

Ul. Rymera (od pierwszego numeru)

Ks. Rafał


Środa, 17 stycznia 2018 r.

 

Ul. Dolna od 1 do 14 (od pierwszego numeru)

Ks. Robert

Ul. Wyzwolenia 29 (od pierwszego numeru)

Ks. Tomasz

Ul. Stolarska 1, 3, 5, 7 (od pierwszego numeru)

Ks. Rafał

Ul. Stolarska 11, 12, 13, 26 (od pierwszego numeru)

Ks. Bartek

Ul. Stolarska 12 A (od pierwszego numeru)

Ks. Ernest (nowy blok)

Ul. Stolarska 21 (od pierwszego numeru)

Ks. Jan (nowy blok)


Czwartek, 18 stycznia 2018 r.

 

Ul. Stolarska 2, 4, 6, 9, 17 (od pierwszego numeru)

Ks. Jan

Ul. Stolarska 8, 10, 22, 24 (od pierwszego numeru)

Ks. Ernest

Ul. Stolarska 28, 30, 32 (od pierwszego numeru)

Ks. Robert

Ul. Reja od 3 do 17, ul. Brzozowa, ul. Wyzwolenia 30, 31, 32, 33, 36, 40

Ks. Rafał

Ul. Wierzbowa od 2 do 20, ul. Jaskółcza od 1 do 7, ul. Fitelberga od 1 do 44, ul. Sikorek (od początku)

Ks. Tomasz

Ul. Wierzbowa od 2 do 20, ul. Jaskółcza od 1 do 7, ul. Fitelberga od 1 do 44, ul. Sikorek (od końca)

Ks. Bartek

W OKRESIE WAKACJI (OD 1 LIPCA DO 1 WRZEŚNIA 2018 R.) KANCELARIA PARAFIALNA JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PÓŁ GODZINY PO PORANNEJ I WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

Plan kolędy 8 od  do 13 stycznia 2018 r.

 

Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.

 

Ul. Żwirki i Wigury 31 a, b

Ks. Rafał

Ul. Żwirki i Wigury 31 b, c

Ks. Jan

Ul. Żwirki i Wigury 46

Ks. Robert

Ul. Żwirki i Wigury 37

Ks. Bartek

Ul. Żwirki i Wigury 53 a, b, c

Ks. Ernest

Ul. Żwirki i Wigury 53 d, e, f

Ks. Tomasz

 

Wtorek, 9 stycznia 2018 r.

 

Ul. Żwirki i Wigury  44

Ks. Bartek

Ul. Żwirki i Wigury  55 a, b, c

Ks. Ernest

Ul. Żwirki i Wigury  55 d, e, f

Ks. Jan

Ul. Żwirki i Wigury od 40 do 27 (domy jednorodzinne)

Ks. Tomasz

Ul. Żwirki i Wigury 62, 64, 64

Ks. Rafał (od początku)

Ul. Żwirki i Wigury 62, 64, 66

Ks. Robert (od końca)

 

Środa, 10 stycznia 2018 r.

 

Ul. Żwirki i Wigury 39, 41, 43

Ks. Bartek

Oś. Mickiewicza 1, 5, 7, 9

Ks. Robert

Oś. Mickiewicza  2, 3

Ks. Jan

Oś. Mickiewicza 4, 15

Ks. Tomasz

Oś. Mickiewicza 11, 13

Ks. Rafał

Oś. Mickiewicza 19, 21

Ks. Ernest

 

Czwartek, 11 stycznia 2018 r.

 

Oś. Mickiewicza 6, 8

Ks. Robert

Oś. Mickiewicza 14, 10

Ks. Jan

Oś. Mickiewicza 12, 16

Ks. Bartek

Oś. Mickiewicza 18, 20

Ks. Tomasz

Oś. Mickiewicza  24 a, b

Ks. Ernest

Oś. Mickiewicza 24 c, d

Ks. Rafał

 

Piątek, 12 stycznia 2018 r

 

Ul. Fabryczna 13, 15, 19, 21

Ks. Tomasz

Oś. Mickiewicza 17, 17 a

Ks. Jan

Oś. Mickiewicza 17 b, c

Ks. Robert

Oś. Mickiewicza 22 a, b

Ks. Bartek

Oś. Mickiewicza 22 c, d

Ks. Ernest

Oś. Mickiewicza 22 e, f

Ks. Rafał

 

Sobota, 13 stycznia 2018 r.

 

Ul. Pokoju, ul. Rymarska, ul. Energetyków od 3 do 12

Ks. Jan

Ul. Rybnicka od 22 do 52 (parzyste), ul. Reymonta

Ks. Rafał

Ul. Rybnicka 13 do 53 (nieparzyste)

Ks. Bartek

Ul. Rybnicka 54 do 144 (parzyste)

Ks. Robert

Ul. Rybnicka 67 do 95 (nieparzyste)

Ks. Tomasz

Ul. Rybnicka 174 do 146 (parzyste)

Ks. Ernest

 
 

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16. 00 (od poniedziałku do piątku, w sobotę od godz. 14. 00) od numeru pierwszego.

Podkategorie

Msze Święte

w tygodniu:
8.00 i 18.00

 

w niedziele i uroczystości
(w dni wolne od pracy): 

07.00; 08.00; 09.30; 11.00 (suma); 12.30 (dla dzieci);18.00 (dla młodzieży)

Okazja do Spowiedzi

Podczas każdej Mszy Świętej

W każdą sobotę podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.30 do 17.30 – dla dzieci; od godz. 17.30 do 18.30 dla dorosłych

Kancelaria czynna

poniedziałek, środa, piątek w godzinach

od 8: 30 do 9: 30
od 16: 00 do 17: 30

Podczas wakacji i ferii zimowych:

Od Poniedziałku do piątku - 30 min po każdej Mszy Świętej.

Kontakt

Parafia NMP Matki Zbawiciela 
pl. Salwatorianów 2
43-190 Mikołów
tel. 032 226 24 71
mail: mikolow@sds.pl

Joomla Template - by Joomlage.com