O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E PARAFIA NMP MATKI ZBAWICIELA - SALWATORIANIE 15 NIEDZIELA ZWYKŁA 14 LIPCA 2019

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

 PARAFIA NMP MATKI ZBAWICIELA - SALWATORIANIE

15 NIEDZIELA ZWYKŁA  14 LIPCA 2019

W liturgii tego tygodnia wspominamy:

 • Wtorek 16 lipca NMP z Góry Karmel

 

 1. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będziemy udzielać uroczystego błogosławieństwa kierowcom oraz błogosławić samochody
  i inne pojazdy mechaniczne z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
   
 2. W piątek po mszy świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Miłosierdzia Bożego
  i Niepokalanej. Ta właśnie Wspólnota Miłosierdzia Bożego i Niepokalanej organizuje pielgrzymki, na które serdecznie zaprasza:
  - dnia 21.07.2019 r. w niedzielę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach oraz do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej
  - oraz dnia 18 sierpnia w niedzielę pielgrzymka do Sanktuarium Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Osoby chętne mogą zapisywać się w zakrystii.
   
 3. W okresie wakacyjnym (do 1 września) kancelaria parafialna czynna w poniedziałek po porannej i wieczornej mszy św. oraz w środę po wieczornej mszy św.

 

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za wspólną modlitwę, za obecność w naszym kościele i za złożone ofiary. Drogim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Niech Pan Bóg Wam błogosławi w rozpoczynającym się tygodniu.

© 2020 SALWATORIANIE MIKOŁÓW

Parafia NMP Matki Zbawiciela

w Mikołowie